01-04-2024

E-booki

Przedstawiamy tu e-booki, które warto przeczytać.

Zadbaj o swój głos
Polecam wszystkim nauczycielom, wykładowcom. Książka zawiera wiele cennych wskazówek dotyczących dbałości o ich narzędzie pracy.
Szkolny start dziecka
Jak przygotować swoje dziecko do rozpoczęcia szkolnej edukacji i zapewnić mu optymalne warunki do rozwoju?
Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety
Nie straszy przed macierzyństwem, ale ukazuje wszelkie jego aspekty w prawdziwym świetle, bo wiadomo iż każde zdarzenie w naszym życiu może mieć swoje dobre i złe strony i dzięki tej książce można psychicznie się przygotować na niektóre niespodzianki związane z urodzeniem dziecka.
ABC Mądrego Rodzica: Inteligencja Twojego Dziecka
Dowiedz się, jak rozbudzić w Twoim dziecku jego wrodzoną inteligencję i ukryte talenty. Bardzo pouczająca książka, która daje bardzo dużo mądrości człowiekowi do tego, aby lepiej pokierować swoim i dzieci życiem.
ABC Mądrego Rodzica: Skuteczna nauka ortografii
Jak sprawić, aby Twoje dziecko polubiło ortografię i radziło sobie z prawidłową pisownią? Zawiera cenne wskazówki jak psychologicznie podejść do nauki ortografii, jak pozytywnie motywować i zachęcić dziecko do nauki ortografii.
ABC Mądrego Rodzica: Droga do Sukcesu
Dowiedz się, jak pomóc swojemu dziecku osiągnąć sukces i sprawić, aby było szczęśliwe. Książka uczy nas jak powinniśmy postępować, aby wychować nasze dziecko tak, by w swoim dorosłym życiu było dumne z siebie i z tego jakich ma rodziców.
Metody i techniki szybkiego czytania
Poznaj sprawdzone rady autora kilkunastu publikacji z dziedziny efektywnej nauki, szybkiego czytania oraz koncentracji. Doskonałe wprowadzenie do tematyki szybkiego czytania.
Szybkie czytanie - praktyczne ćwiczenia
8 zestawów zawierających 108 ćwiczeń, dzięki którym szybkie czytanie stanie się dla Ciebie czymś zupełnie naturalnym! Bardzo przydatne ćwiczenia, dzięki którym sprawisz, że Twoje czytanie staniesz się szybsze.
Jeżeli szukasz więcej e-booków, to poszukaj tutaj.