01-10-2023

Współpraca

ePrzedszkole - WspółpracaSerwis ePrzedszkole proponuje współpracę firmom, które mają do zaoferowania przedszkolom swoje usługi, np.
  • robienie zdjęć
  • wynajem autokarów
  • organizowanie i prowadzenie zabaw
  • organizowanie i prowadzenie przedstawień
  • wynajem dmuchanych zamków i zjeżdżalni

Proponujemy zamieszczenie wizytówki, telefonu kontaktowego, odwołania do strony internetowej lub innej formy reklamy na naszej stronie. Wasza firma zyska w ten sposób stałe miejsce reklamy oraz pewność, że dyrektorzy przedszkoli chcąc zorganizować jakąś formę zabawy dla dzieci najpierw przeglądną zamieszczoną tu listę firm. W zamian oczekujemy umieszczenie odwołania do naszego portalu w formie tekstowej lub banera na waszej stronie WWW.

Zgłoszenia proszę przysyłać drogą e-mailową lub za pomocą naszego formularza kontaktowego .

Lista firm współpracujących:

Naklejki ścienne dla dzieci. Ozdobne aplikacje na ściany, meble i inne gładkie powierzchnie.

www.urodziniaki.pl

MIEJSCE NA TWOJĄ FIRMĘ CZEKA