01-04-2024

Główna

Witamy w serwisie poświęconym stronom internetowym przedszkoli.

ePrzedszkole - serwis poświęcony stronom internetowym przedszkoli Rola Internetu jako medium oraz miejsca, gdzie ludzie wymieniają się poglądami, szukają usług czy produktów lub po prostu spędzają wolny czas jest niezaprzeczalna.
Jeżeli chcemy zaistnieć w Sieci w taki sposób, aby nasza firma była przez internautów kojarzona, niezbędna jest strona WWW. Oczywiście, można skorzystać z serwisów blogowych, można również "reklamować" się na forach internetowych, ale każdy człowiek przyzna, iż żadna poważna firma bez własnej strony się nie obędzie. Dlatego właśnie zdecydowaliśmy się uruchomić specjalny portal poświęcony stronom internetowym przedszkoli.

Przedszkola, zwłaszcza te prywatne, chcąc funkcjonować efektywnie w dzisiejszych czasach, muszą znaleźć klientów - rodziców dzieci. Dzisiejsi rodzice bezustannie wykorzystują Internet w poszukiwaniu produktów i rozwiązań dobrych dla nich samych i ich dzieci. Informacje o przyszłym przedszkolu najlepiej zaczerpnąć ze strony internetowej przedszkola, oglądając zdjęcia placówki, zapoznając się z jej osiągnięciami i pracownikami.

Broniąc się przed konkurencją można w sposób szybki, łatwy i dostępny przy minimalnym nakładzie finansowym i pracy wypromować swoją placówkę oraz podnieść jej atrakcyjność w porównaniu z innymi.

Ktoś zapyta Po co co mi strona?

Strona jest potrzebna po to, aby: zamieścić informacje o funkcjonowaniu placówki; jej dane adresowe; pokazać swoje sukcesy; pokazać jak pracuje się z dziećmi; zdjęcia z konkursów, wycieczek oraz prac dzieci; a przede wszystkim po to aby ułatwić nauczycielom awans zawodowy przez umieszczenie publikacji w internecie, które jest pełnoprawnym medium.

"Reklama dźwignią handlu" - to przysłowie sprawdza się znakomicie w przypadku wolnego rynku, na którym nie ma nadmiernej ilości regulacji ani monopoli. Od kiedy Internet stał się pełnoprawnym medium, funkcjonującym na takich samych zasadach ekonomicznych jak prasa czy telewizja, można zaobserwować wzrost znaczenia wpływu działań promocyjnych na sukces przedszkola. Coraz większa konkurencja wymusza jednak rozbudowę wachlarza środków promocyjnych. Internet jest miejscem gdzie na temat przedszkoli zakładane są dziesiątki stron.

Powstaje więc pytanie - w jaki sposób doprowadzić internautów (rodziców dzieci) właśnie na naszą stronę, do naszego przedszkola, gdy konkurencyjnych placówek jest tak wiele?

Fachowo i przejrzyście zrobiona i wypromowana strona przedszkola w poważnym portalu daje największą szansę na to, że rodzice dzieci nas znajdą najszybciej i wybiorą naszą placówkę.